14.09.2021 Video analytik

Společnost 11Hacks hledá novou posilu na pozici video analytika.

Ačkoli jsme start-upem, který si dává za cíl inovovat fotbal pomocí datové analytiky, naše jedinečnost spočívá v tom, jak dobře dokážeme čísla kombinovat s klasickými skautingovými metodami. Miluješ fotbal, netrpělivě vyhlížíš nové články na Spielverlagerungu a každá reprezentační přestávka tě uvrhne do stavu hluboké deprese? Pak jsi člověkem přesně pro nás!

Co člověka na dané pozici čeká?

Zkrácená verze: budeš koukat na fotbal a dostávat za to zaplaceno! Trochu konkrétnější přehled tvé pracovní náplně:

  • analýzy soupeřů pro nadcházející utkání
  • analýzy toho, jak zlepšit hru našich klientů
  • sledování a analýza taktických trendů předních evropských klubů

Velká část našich klientů pochází ze zahraničí a texty bys proto měl být schopen vypracovat také v angličtině.

Jsme tým mladých lidí s analytickým přístupem ke sportu. Snažíme se maximalizovat efektivitu fotbalových klubů. Sídlíme v Praze na Kozím plácku a kvůli společnému sledování zápasů našich klientů jsme často v práci i o víkendu, takže tě mezi sebou rádi přivítáme i mimo pracovní dobu.

Nejdůležitější hodnotou firmy je zlepšovat fotbalové prostředí a přinášet do něj více racionality a rozhodování na základě dat.

Pomocí dat analyzujeme, co se na hřišti děje, kdo jsou dobří a špatní hráči a jaké jsou úspěšné strategie v současném fotbale. Naši klienti bojují každou sezónu o Ligu Mistrů.

 Jak to funguje? To si přečti v sekci Co děláme.

Jak zažádat o práci? 

Zašli svůj životopis a vypracovaný úkol na jobs@11hacks.net. Pokud budeš splňovat naše požadavky, pozveme si tě na schůzku a následně se rozhodneme, zda rozšíříš náš tým.

Zadání a podklady k úkolu najdeš zde.